Kingston External SSD | SXS1000R | 2000 GB | Solid-state drive interface USB 3.2 Gen 2 | Read speed 1050 MB/s | Write speed 1000
- TootjadKingston
- Mudel: SXS1000R/2000G
- Saadavus: 5
-
243€
Kingston External SSD | SXS1000R | 2000 GB | Solid-state drive interface USB 3.2 Gen 2 | Read speed 1050 MB/s | Write speed 1000 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| Lugemise kiirus | 1050 MB/s |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12658 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | USB 3.2 Gen 2 |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Kingston |
| Producer product family | External SSD |
| Producer product name | SXS1000R |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |



