Kingston SKC600 1024G SSD SATA3 2.5" Kingston
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 5.00 mm |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39542 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: kingston skc600 1024g ssd sata3 25, skc6001024g, kingston, ssd

