Lexar LNQ780 M.2 2280 PCIe Gen 4 4 NVMe SSD 1TB | Lexar
- TootjadLexar
- Mudel: LNQ780X001T-RNNNG
- Saadavus: 5
-
206€
Lexar LNQ780 M.2 2280 PCIe Gen 4×4 NVMe SSD 1TB | Lexar
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11520 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Lexar |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

