Samsung 990 PRO 4000 GB SSD form factor M.2 2280 SSD interface NVMe Write speed 6900 MB/s Read speed 7450 MB/s
- TootjadSamsung
- Mudel: MZ-V9P4T0BW
- Saadavus: 5
-
765€
Samsung 990 PRO 4000 GB SSD form factor M.2 2280 SSD interface NVMe Write speed 6900 MB/s Read speed 7450 MB/s
| All | |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 8.20 mm |
| Gross width (mm) | 24.30 mm |
| Kirjutamise kiirus | 6900 MB/s |
| Lugemise kiirus | 7450 MB/s |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26316 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 4000 GB |
| Producer product name | 990 PRO |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: samsung 990 pro 4000 gb ssd form factor m2 2280 ssd interface nvme write speed 6900 mbs read speed 7450 mbs, mz-v9p4t0bw, samsung, ssd




