Samsung | 990 PRO with Heatsink | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface M.2 NVMe | Read speed 7450 MB
- TootjadSamsung
- Mudel: MZ-V9P2T0GW
- Saadavus: 5
-
462€
Samsung | 990 PRO with Heatsink | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface M.2 NVMe | Read speed 7450 MB/s | Write speed 6900 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 8.20 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 24.30 mm |
| Kirjutamise kiirus | 6900 MB/s |
| Liides | PCIe Gen 4.0 x4 |
| Lugemise kiirus | 7450 MB/s |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26316 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | 990 PRO with Heatsink |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung 990 pro with heatsink 2000 gb ssd form factor m2 2280 solid-state drive interface m2 nvme read speed 7450 mb, mz-v9p2t0gw, samsung, ssd





















