Silicon Power Ace A55 2000 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Write speed 530 MB/s, Read speed 560 MB/s
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP002TBSS3A55S25
- Saadavus: 5
-
276€
Silicon Power Ace A55 2000 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Write speed 530 MB/s, Read speed 560 MB/s
| All | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Bruto Sügavus (mm) | 125 mm |
| Brutokaal | 0.05 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 110 mm |
| Brutolaius (mm) | 10 mm |
| Combined (other) | 1.0000 g |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kirjutamise kiirus | 530 MB/s |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Maht (m3) | 0.0001375 m |
| Netokaal | 0.04 kg |
| Paber/Papp | 10.00 g |
| PET | 1 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 6 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA III |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer product family | Ace |
| Producer product name | A55 |
| Sisseehitatud aku | No |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: silicon power ace a55 2000 gb, ssd form factor 25, ssd interface sata iii, write speed 530 mbs, read speed 560 mbs, sp002tbss3a55s25, silicon power, ssd



