FSP 80 PLUS, ATX 3.1, Gen 5.1, Direct cable | VITA-750BD | 750 W
- TootjadFSP
- Mudel: VITA-750BD
- Saadavus: 5
-
77€
FSP 80 PLUS, ATX 3.1, Gen 5.1, Direct cable | VITA-750BD | 750 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 3.00 kg |
| Nimivõimsus | 750 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 286 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | FSP |
| Producer product family | 80 PLUS, ATX 3.1, Gen 5.1, Direct cable |
| Producer product name | VITA-750BD |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






