Gamemax Power Supply, 80 PLUS, Gold | GS 650G WH | 650 W
- TootjadGamemax
- Mudel: GS 650G WH
- Saadavus: 5
-
119€
Gamemax Power Supply, 80 PLUS, Gold | GS 650G WH | 650 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 232.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross weight | 1.69 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Nimivõimsus | 650 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 346 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Power Supply, 80 PLUS, Gold |
| Producer product name | GS 650G WH |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax power supply, 80 plus, gold gs 650g wh 650 w, gs 650g wh, gamemax, toiteplokid psu






