Gamemax PSU | GZ 1200G | 1200 W | Gold | Full Modular
- TootjadGamemax
- Mudel: GZ 1200G
- Saadavus: 1
-
149€
Gamemax PSU | GZ 1200G | 1200 W | Gold | Full Modular
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 319.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 3.33 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 2.94 kg |
| Nimivõimsus | 1200 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 242 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | GZ 1200G |
| Sertifikaat | Gold |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Tüüp | Full Modular |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |






