Gamemax PSU | RGB 1050G WH | 1050 W | Gold | Full Modular | White
- TootjadGamemax
- Mudel: RGB 1050G WH
- Saadavus: 1
-
131€
Gamemax PSU | RGB 1050G WH | 1050 W | Gold | Full Modular | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 363.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 2.94 kg |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Net weight | 2.55 kg |
| Nimivõimsus | 1050 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | RGB 1050G WH |
| Sertifikaat | Gold |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Full Modular |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax psu rgb 1050g wh 1050 w gold full modular white, rgb 1050g wh, gamemax, toiteplokid psu





