Gigabyte Power Supply, 80 PLUS Gold | UD850GM PG5 V2 ICE | 850 W
- TootjadGigabyte
- Mudel: GP-UD850GM PG5 ICE
- Saadavus: 5
-
115€
Gigabyte Power Supply, 80 PLUS Gold | UD850GM PG5 V2 ICE | 850 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 2.58 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Nimivõimsus | 850 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 388 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 461.60 g |
| Plastic (No PET) | 115.40 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product family | Power Supply, 80 PLUS Gold |
| Producer product name | UD850GM PG5 V2 ICE |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |







