GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 403 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte geforce rtx 5060 ti eagle oc, gv-n506teagle oc-8gd, gigabyte, videokaardid

