Gigabyte GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
- TootjadGigabyte
- Mudel: GV-N5070GAMING OC-12GD
- Saadavus: 5
-
718€
Gigabyte GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI-E 5.0 |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 279 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte geforce rtx 5070 gaming oc 12g nvidia 12 gb geforce rtx 5070 gddr7 hdmi ports quantity 1 pci-e 50, gv-n5070gaming oc-12gd, gigabyte, videokaardid










