Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC ICE SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E
- TootjadGigabyte
- Mudel: GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD
- Saadavus: 5
-
1 098€
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC ICE SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 405.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 1.07 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI-E 5.0 |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 101 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC ICE SFF 16G |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |










