Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
- TootjadGigabyte
- Mudel: GV-R9060XTGAMING OC-8GD
- Saadavus: 5
-
376€
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9060 XT |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Gross depth (mm) | 281.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI-E 5.0 |
| Net weight | 0.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 651 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.40 g |
| Plastic (No PET) | 9.60 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte radeon rx 9060 xt gaming oc 8g amd 8 gb radeon rx 9060 xt gddr6 hdmi ports quantity 1 pci-e 50, gv-r9060xtgaming oc-8gd, gigabyte, videokaardid










