Gigabyte Radeon RX 9070 XT GAMING OC ICE 16G | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0
- TootjadGigabyte
- Mudel: GV-R907XGAMINGOCICE-16GD
- Saadavus: 5
-
822€
Gigabyte Radeon RX 9070 XT GAMING OC ICE 16G | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 XT |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Gross depth (mm) | 288.00 mm |
| Gross height (mm) | 56.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Liidese tüüp | PCI-E 5.0 |
| Net weight | 0.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 406 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | Radeon RX 9070 XT GAMING OC ICE 16G |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










