Lenovo Graphics Card | 4X61P39479 | NVIDIA | 20 GB | RTX 4000 Ada | GDDR6 | PCI Express 4.0 x16
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X61P39479
- Saadavus: 3
-
1 684€
Lenovo Graphics Card | 4X61P39479 | NVIDIA | 20 GB | RTX 4000 Ada | GDDR6 | PCI Express 4.0 x16
| All | |
| DisplayPortide arv | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 20 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | RTX 4000 Ada |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Liidese tüüp | PCI Express 4.0 x16 |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Graphics Card |
| Producer product name | 4X61P39479 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

