Lenovo Graphics Card | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCIe 5.0 x 8
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X61U02754
- Saadavus: 2
-
1 401€
Lenovo Graphics Card | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCIe 5.0 x 8
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCIe 5.0 x 8 |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Graphics Card |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

