MSI | GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC | NVIDIA | 2 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 x16 (uses x
- TootjadMSI
- Mudel: GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC
- Saadavus: 5
-
95€
MSI | GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC | NVIDIA | 2 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 x16 (uses x4) | Memory clock speed 2100 MHz
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | DDR4 |
| Graafikaprotsessor | GeForce GT 1030 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Gross weight | 0.518 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express 3.0 x16 (uses x4) |
| Mälu taktsagedus | 2100 MHz |
| Net weight | 0.441 kg |
| Net weight master carton | 10.36 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 640 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.9 kg |
| Volume (m3) | 0.002244 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi geforce gt 1030 2ghd4 lp oc nvidia 2 gb geforce gt 1030 ddr4 hdmi ports quantity 1 pci express 30 x16 uses x, geforce gt 1030 2ghd4 lp oc, msi, videokaardid






