MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC | NVIDIA | 4 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 x16 (uses x4)
- TootjadMSI
- Mudel: GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC
- Saadavus: 5
-
123€
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC | NVIDIA | 4 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 x16 (uses x4)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | DDR4 |
| Graafikaprotsessor | GeForce GT 1030 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Gross width (mm) | 69.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express 3.0 x16 (uses x4) |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1838 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

