MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC | MSI
- TootjadMSI
- Mudel: GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC
- Saadavus: 5
-
524€
MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC | MSI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.22 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 305 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 51.00 g |
| Producer | MSI |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







