MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G VENTUS 2X OC PLUS | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express
- TootjadMSI
- Mudel: GeForce RTX 5060 Ti 8G VENTUS 2X OC PLUS
- Saadavus: 5
-
462€
MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G VENTUS 2X OC PLUS | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 x16 (uses x8)
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express Gen 5 x16 (uses x8) |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 97 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | GeForce RTX 5060 Ti 8G VENTUS 2X OC PLUS |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi geforce rtx 5060 ti 8g ventus 2x oc plus nvidia 8 gb geforce rtx 5060 ti gddr7 hdmi ports quantity 1 pci express, geforce rtx 5060 ti 8g ventus 2x oc plus, msi, videokaardid





