SALE OUT. Logitech MK270 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | US | Black | DAMAGED PACKAGING, MINOR SCRATCH ON THE EDGE
- TootjadLogitech
- Mudel: 920-004509SO
- Saadavus: 1
-
23€
SALE OUT. Logitech MK270 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | US | Black | DAMAGED PACKAGING, MINOR SCRATCH ON THE EDGE
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 158.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Net weight | 0.79 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 233.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | MK270 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, MINOR SCRATCH ON THE EDGE |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | Windows 10, Windows 11 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





