SALE OUT. Next Level Racing GTLite Junior Foldable Cockpit | SALE OUT. Next Level Racing GTLite Junior Foldable Cockpit | DAMAGE
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-S041SO
- Saadavus: 1
-
103€
SALE OUT. Next Level Racing GTLite Junior Foldable Cockpit | SALE OUT. Next Level Racing GTLite Junior Foldable Cockpit | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Ignite a lifelong passion for racing with the Next Level Racing GTLite Junior, the ultimate simulator cockpit for young racing enthusiasts. Designed for children aged 5-12 years, the GTLite Junior offers a lightweight and foldable solution, perfect for co |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 800.00 mm |
| Gross weight | 13.70 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 550 x 1470 x 790 mm |
| Net weight | 12.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Producer product name | GTLite Junior Foldable Cockpit |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


