Asus | MW202 | Wireless | 2.4GHz Wireless Optical Mouse | Blue
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB066N-BMU000
- Saadavus: 5
-
19€
Asus | MW202 | Wireless | 2.4GHz Wireless Optical Mouse | Blue
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.214 kg |
| Gross width (mm) | 143 mm |
| Liikumise resolutsioon | 1000/1600/2400/4000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Muud funktsioonid | Power saving efficiency offers longer and smarter usage (+30 % battery life than WT425). Wireless and silent keys design build a tidy and quiet working environment. Ergonomic mouse with thumb rest supports you for long time use. Optical tracking and adjus |
| Net weight | 0.134 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 559 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | MW202 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Blue |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0015444 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


