Asus Wireless Mouse | MD102 | Mouse | 2.4 GHz, Bluetooth | Dark Gray
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0900-BMU000
- Saadavus: 5
-
23€
Asus Wireless Mouse | MD102 | Mouse | 2.4 GHz, Bluetooth | Dark Gray
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Wireless Mouse |
| Producer product name | MD102 |
| Seadme tüüp | Mouse |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Dark Gray |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

