Asus | WIRELESS MOUSE | MW203 | Wireless | Bluetooth | Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB06C0-BMU000
- Saadavus: 5
-
27€
Asus | WIRELESS MOUSE | MW203 | Wireless | Bluetooth | Black
| All | |
| Aku tüüp | 1 AA |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Bluetooth |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188 mm |
| Gross depth master carton | 342 mm |
| Gross height (mm) | 51 mm |
| Gross height master carton | 258 mm |
| Gross weight | 0.188 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Hiire kaal | 96 g |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kerimissuund | Vertical |
| Kõrgus | 4.06 cm |
| Laius | 8.01 cm |
| Muud funktsioonid | Auto sleep mode efficiently prolongs battery life to up to 13 months.Auto sleep mode efficiently prolongs battery life to up to 13 months.Three adjustable DPI modes (1000 / 1600 / 2400) for more precise control, ideal for high resolution monitors. Almost- |
| Net weight | 0.184 kg |
| Net weight master carton | 3.76 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 1380 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | Asus |
| Producer product family | WIRELESS MOUSE |
| Producer product name | MW203 |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sügavus | 10.56 cm |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Tare weight master carton | 0.42 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toiteallikas | Batteries |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00110262 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus wireless mouse mw203 wireless bluetooth black, 90xb06c0-bmu000, asus, hiired





