Dell Gaming Mouse Alienware AW320M wired, Black, Wired - USB Type A
- TootjadDell
- Mudel: 545-BBDS
- Saadavus: 5
-
40€
Dell Gaming Mouse Alienware AW320M wired, Black, Wired - USB Type A
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 115 mm |
| Brutokaal | 0.252 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 165 mm |
| Brutolaius (mm) | 75 mm |
| Connection type | Wired - USB Type A |
| Ergonoomiline disain | A slimmed-down design and 3D-sculpted thumb grips improve your control and enable longer, more comfortable gaming sessions |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaabli tüüp | USB-A |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Liikumise resolutsioon | 19000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Maht (m3) | 0.001423125 m |
| Muud funktsioonid | 50 G maximum acceleration, polling rate: 1000 Hz, 400 inches per second. Auto-calibration, 6 programmable buttons, 5 on-the-fly DPI settings, 16.8 million AlienFX lighting, 60 million clicks |
| Net weight master carton | 2.52 kg |
| Netokaal | 0.142 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | Alienware AW320M |
| Seadme tüüp | wired |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.11 kg |
| Tare weight master carton | 0.35 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell gaming mouse alienware aw320m wired, black, wired - usb type a, 545-bbds, dell, hiired




