Dell | Gaming Mouse | AW620M | Wired/Wireless | Alienware Wireless Gaming Mouse | Lunar Light
- TootjadDell
- Mudel: 545-BBFC
- Saadavus: 5
-
71€
Dell | Gaming Mouse | AW620M | Wired/Wireless | Alienware Wireless Gaming Mouse | Lunar Light
| All | |
| Connection type | Alienware Wireless Gaming Mouse |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaabli tüüp | USB - 4 pin USB Type A |
| Liikumise resolutsioon | 26000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Muud funktsioonid | Non-Slip grip Asymmetrical shape The right-hand-focused design offers slip-resistant hand support through intense battles and lengthy quests |
| Net weight | 0.10 kg |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1646 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | AW620M |
| Seadme tüüp | Wired/Wireless |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Toote värv | Lunar Light |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell gaming mouse aw620m wiredwireless alienware wireless gaming mouse lunar light, 545-bbfc, dell, hiired







