Dell Multi-Device MS5320W Optical Mouse, Wireless, Titan Grey
- TootjadDell
- Mudel: 570-ABHI
- Saadavus: 5
-
47€
Dell Multi-Device MS5320W Optical Mouse, Wireless, Titan Grey
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Brutokaal | 0.15 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 114.50 mm |
| Gross height (mm) | 41.60 mm |
| Gross width (mm) | 69.70 mm |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Netokaal | 0.08 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Producer product family | Multi-Device |
| Producer product name | MS5320W |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensor DPI | 1600 DPI |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toote värv | Titan Grey |
| Tüüp | Optical Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell multi-device ms5320w optical mouse, wireless, titan grey, 570-abhi, dell, hiired



