Dell | Optical Mouse | MS116 | Wired | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross depth master carton | 475 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Gross weight | 0.113 kg |
| Gross width (mm) | 89 mm |
| Gross width master carton | 228 mm |
| Hiire kaal | 90 g |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Vertical |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Kogus | 1 |
| Kõrgus | 3.6 cm |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Laius | 6.3 cm |
| LED-indikaatorid | No |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Muud funktsioonid | Add comfort and control to your computing experience with MS111 USB Optical Mouse from Dell . The high-performance optical engine captures small movement inputs with ease. Ease-of-use and better reliability are assured because there are no moving parts to |
| Net weight | 0.052 kg |
| Net weight master carton | 5.65 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Otstarve | Office |
| Packing quantity | 50 pc(s) |
| Palette Qty | 2600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 49 g |
| PET | 2 g |
| Pistmiku tüüp | USB 2.0 |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Optical Mouse |
| Producer product name | MS116 |
| Seadme liides | USB |
| Seadme tüüp | Wired |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | Universal |
| Sügavus | 11.2 cm |
| Tare weight (kg) | 0.061 kg |
| Tare weight master carton | 0.33 kg |
| Toiteallikas | Cable |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Inspiron 14z (1470) |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0004984 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell optical mouse ms116 wired black, 570-aais, dell, hiired





