Dell Premier Rechargeable Wireless Mouse MS7421W Platinum silver
- TootjadDell
- Mudel: 570-ABLO
- Saadavus: 3
-
40€
Dell Premier Rechargeable Wireless Mouse MS7421W Platinum silver
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 165 mm |
| Brutokaal | 0.217 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 93 mm |
| Brutolaius (mm) | 50 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Maht (m3) | 0.00076725 m |
| Netokaal | 0.096 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Paber/Papp | 100 g |
| PET | 1.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 21 g |
| Producer product family | Premier Rechargeable Wireless Mouse |
| Producer product name | MS7421W |
| Seadme tüüp | Wireless optical |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.121 kg |
| TI kaal (kg) | 0.007 kg |
| Toote värv | Platinum silver |
| Tüüp | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell premier rechargeable wireless mouse ms7421w platinum silver, 570-ablo, dell, hiired



