Gembird MUS-6B-01 Optical mouse Black
| All | |
| Brutokaal | 0.106 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Muud funktsioonid | Plug and Play - no drivers required. No mouse pad required. Interface: USB, 1.35 m cable. CPI button for quick resolution changes (400 - 1600 DPI). Next/Previous buttons for faster Internet browsing. |
| Netokaal | 0.096 kg |
| Number of buttons | 6-button NULL |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 898 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product name | MUS-6B-01 |
| Seadme tüüp | Optical mouse |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: gembird mus-6b-01 optical mouse black, mus-6b-01, gembird, hiired






