Gembird | MUSW-4B-01-W | Standard | White
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | 4-button wireless optical mouse with USB Nano-receiver. CPI button for quick resolution changes (800 - 1600 DPI). |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 0.092 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Net weight | 0.089 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1198 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Gembird |
| Producer product name | MUSW-4B-01-W |
| Seadme tüüp | Standard |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Töötab mistahes pinnal | No mouse pad required |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.001443 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



