Gembird MUSW-4BSC-01 Silent wireless optical mouse, black, Type-C receiver Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: MUSW-4BSC-01
- Saadavus: 1
-
8€
Gembird MUSW-4BSC-01 Silent wireless optical mouse, black, Type-C receiver Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 960 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird musw-4bsc-01 silent wireless optical mouse, black, type-c receiver gembird, musw-4bsc-01, gembird, hiired

