Gembird Optical Mouse | MUS-4B-01L | Wired | USB | Black
- TootjadGembird
- Mudel: MUS-4B-01L
- Saadavus: 5
-
3€
Gembird Optical Mouse | MUS-4B-01L | Wired | USB | Black
| All | |
| Connection type | USB |
| DPI | 800/1000/1200 DPI |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.08 kg |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1655 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gembird |
| Producer product family | Optical Mouse |
| Producer product name | MUS-4B-01L |
| Seadme tüüp | Wired |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




