Gembird | Optical Mouse | MUSW-4B-02-BS | Wireless | USB | Black/silver
- TootjadGembird
- Mudel: MUSW-4B-02-BS
- Saadavus: 1
-
6€
Gembird | Optical Mouse | MUSW-4B-02-BS | Wireless | USB | Black/silver
| All | |
| Buttons | 4-button |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | USB |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Kerimine | Scroll wheel (up/down) |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | N/A |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 658 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Gembird |
| Producer product family | Optical Mouse |
| Producer product name | MUSW-4B-02-BS |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | AAA x 2 (not included) |
| Toote värv | Black/silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



