Gembird Optical USB mouse MUS-4B-06-BS Optical mouse Black/Silver
- TootjadGembird
- Mudel: MUS-4B-06-BS
- Saadavus: 4
-
5€
Gembird Optical USB mouse MUS-4B-06-BS Optical mouse Black/Silver
| All | |
| Brutokaal | 0.101 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 186 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Hiire kaal | 71 g |
| Kaabli pikkus | 1.35 m |
| Kaabli tüüp | USB |
| Liikumise resolutsioon | 800/1000/1200 DPI |
| Muud funktsioonid | Works on most surfaces |
| Netokaal | 0.051 kg |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1191 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product family | Optical USB mouse |
| Producer product name | MUS-4B-06-BS |
| Seadme tüüp | Optical mouse |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black/Silver |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0014508 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: gembird optical usb mouse mus-4b-06-bs optical mouse blacksilver, mus-4b-06-bs, gembird, hiired








