Lenovo 540 USB-C Wireless Compact Mouse Lenovo
| All | |
| Brutokaal | 0.11 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 94.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross width (mm) | 126.00 mm |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1552 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.005 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: lenovo 540 usb-c wireless compact mouse lenovo, gy51d20871, lenovo, hiired







