Lenovo | Compact Mouse | 540 | Red optical sensor | Wireless | 2.4 GHz via USB-C | Cloud Grey | 1 year(s)
- TootjadLenovo
- Mudel: GY51D20869
- Saadavus: 5
-
19€
Lenovo | Compact Mouse | 540 | Red optical sensor | Wireless | 2.4 GHz via USB-C | Cloud Grey | 1 year(s)
| All | |
| Aku eluiga | Up to 18 month(s) |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Anduri tüüp | Red optical sensor |
| Connection type | 2.4 GHz via USB-C |
| DPI | 800, 1600, 2400 DPI |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35 mm |
| Gross height (mm) | 96 mm |
| Gross weight | 0.181 kg |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Kaal | 132 g |
| Kõrgus | 3.5 cm |
| Laius | 10 cm |
| Net weight | 0.054 kg |
| Number of buttons | 4 (left click, right click, scroll click, DPI) NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3104 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 117 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Compact Mouse |
| Producer product name | 540 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensor DPI | 2400 DPI |
| Sügavus | 5.8 cm |
| Tare weight (kg) | 0.127 kg |
| Toetatud akude arv | 1x AA |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toiteallikas | Batteries |
| Toote värv | Cloud Grey |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.00018816 m |
| Warranty | 1 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo compact mouse 540 red optical sensor wireless 24 ghz via usb-c cloud grey 1 years, gy51d20869, lenovo, hiired





