Lenovo Essential USB Wired Mouse, 1600 DPI, 1.8 m, 3 Buttons, Black | Lenovo | Essential USB Mouse | Optical sensor | wired | Bl
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y50R20863
- Saadavus: 5
-
17€
Lenovo Essential USB Wired Mouse, 1600 DPI, 1.8 m, 3 Buttons, Black | Lenovo | Essential USB Mouse | Optical sensor | wired | Black
| All | |
| Anduri tüüp | Optical sensor |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Hiire kaal | 70 g |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Klahvide tüüp | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Net weight | 0.03 kg |
| Net weight master carton | 3.9 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Packing quantity | 30 pc(s) |
| Palette Qty | 1770 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Essential USB Mouse |
| Seadme tüüp | wired |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tare weight master carton | 0.291 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.000567 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo essential usb wired mouse, 1600 dpi, 18 m, 3 buttons, black lenovo essential usb mouse optical sensor wired bl, 4y50r20863, lenovo, hiired






