Lenovo | M210 RGB | Gaming Mouse | Wired
| All | |
| Cable length | 1.8 cm |
| Connection type | Wired |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Kerimine | Up/Down |
| Key life span | 20 Million |
| Net weight | 0.14 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | M210 RGB |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensors | PAW3333 |
| Tagantvalgustus | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo m210 rgb gaming mouse wired, gy51m74265, lenovo, hiired


