Lenovo | ThinkBook Bluetooth Silent Mouse | Wireless | Bluetooth 5.0 | Iron Grey | 1 year(s)
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y50X88824
- Saadavus: 5
-
35€
Lenovo | ThinkBook Bluetooth Silent Mouse | Wireless | Bluetooth 5.0 | Iron Grey | 1 year(s)
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Connection type | Bluetooth 5.0 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.124 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Net weight | 0.062 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2455 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | ThinkBook Bluetooth Silent Mouse |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensor DPI | 800/1600/2400 DPI |
| Tare weight (kg) | 0.062 kg |
| Toetatud akude arv | 1 AA |
| Toote värv | Iron Grey |
| Volume (m3) | 0.000352 m |
| Warranty | 1 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkbook bluetooth silent mouse wireless bluetooth 50 iron grey 1 years, 4y50x88824, lenovo, hiired








