Logilink Ergonomic Vertical Mouse ID0158 Wired, Black
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Brutokaal | 0.20 kg |
| Cable length | 150 cm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Kaal | 109 g |
| Kõrgus (maksimaalne) | 65 mm |
| Muud funktsioonid | Automatic power saving function |
| Netokaal | 0.12 kg |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| PET | 16.25 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product family | Ergonomic Vertical Mouse |
| Producer product name | ID0158 |
| Seadme liides | USB |
| Seadme tüüp | Wired |
| Sensor DPI | 100 DPI |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logilink ergonomic vertical mouse id0158 wired, black, id0158, logilink, hiired



