LOGITECH G102 LIGHTSYNC BLACK EER Logitech
| All | |
| Brutokaal | 0.105 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 2 month(s) |
| Gross depth (mm) | 38.2 mm |
| Gross height (mm) | 116.6 mm |
| Gross width (mm) | 62.15 mm |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1469.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000276823558 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: logitech g102 lightsync black eer logitech, 910-005823, logitech, hiired

