Logitech M170 Black, Grey, Yes, Wireless Mouse,
| All | |
| Aku eluiga | 12 month(s) |
| Aku mahutavus | 1 x AA Ah |
| Aku tüüp | AA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Akutehnoloogia | 1 x AA |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hiire kaal | 70.5 g |
| Isehäälestuv | Yes |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kaal | 70.5 g (with battery) g |
| Karbi sisu | Mouse, Receiver, User documentation |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Kogus | 1 |
| Kõrgus | 3.52 cm |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Laius | 9.77 cm |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 7, Windows 8, Windows 10 or later, Mac OS X 10.8 or later, Chrome OS , Linux kernel 2.6+, USB port |
| Mõõdud (l x s x k) | 97.7 mm x 61.5 mm x 35.2 mm mm |
| Muud funktsioonid | 2 buttons, scroll wheel |
| Netokaal | 0.08 kg |
| Nuppude arv | 2 |
| Otstarve | Office |
| Patarei tööiga | 12 months year(s) |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Producer product name | M170 |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme liides | RF Wireless+USB |
| Sisseehitatud aku | 1 x AA |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC/notebook |
| Sügavus | 6.15 cm |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toiteallikas | Batteries |
| Tööala | 10 m mm |
| Toote värv | Black, Grey |
| Traadita ühendus | 2.4 GHz |
| Tüüp | Wireless Mouse |
| Vastuvõtja kaal | 20 g |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Yes |
| Vastuvõtja kõrgus | 6.6 mm |
| Vastuvõtja laius | 1.44 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 1.87 cm |
| Vastuvõtja tüüp | Nano |
Sildid: logitech m170 black, grey, yes, wireless mouse, 910-004642, logitech, hiired


