Logitech M196 Bluetooth Mouse, Off-White | Logitech
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-007460
- Saadavus: 5
-
16€
Logitech M196 Bluetooth Mouse, Off-White | Logitech
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Logitech |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech m196 bluetooth mouse, off-white logitech, 910-007460, logitech, hiired






