Logitech | M280 | Wireless Mouse | Black
| All | |
| Aku eluiga | 18 month(s) |
| Aku tüüp | AA |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 128 mm |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross height master carton | 259 mm |
| Gross weight | 0.147 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Gross width master carton | 103 mm |
| Hiire kaal | 91 g |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Juhtmevaba ulatus | 25 m |
| Kaal | 91.0 g (Nano receiver: 1.8 g) g |
| Karbi sisu | Wireless Mouse M280,Nano Receiver,1 AA battery (pre-installed),User documentation |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Kõrgus | 10.5 cm |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Kummist käepidemed | Yes |
| Laius | 6.79 cm |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Mõõdud (l x s x k) | 105.4 x 67.9 x 38.4 mm (Nano receiver: 14.4 x 18.7 x 6.1 mm) mm |
| Muud funktsioonid | 3 buttons, wheel |
| Net weight | 0.08 kg |
| Net weight master carton | 1.47 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Otstarve | Office |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 1770 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| PET | 29.00 g |
| Pinnakujundus | Monotone |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | M280 |
| Resolutsioon | 1000 dpi |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme liides | RF Wireless |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | Notebook |
| Sügavus | 3.84 cm |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Tare weight master carton | 0.097 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.5 Leopar |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic |
| Toiteallikas | Batteries |
| Tööala | 25m mm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Wireless Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Ühendav vastuvõtja | Yes |
| Vastuvõtja kaal | 1.8 g |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Yes |
| Vastuvõtja kõrgus | 1.44 cm |
| Vastuvõtja laius | 1.87 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 6.1 cm |
| Vastuvõtja tüüp | Nano |
| Volume (m3) | 0.000896 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









