Logitech Mouse B100 Wired, Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Brutokaal | 0.167 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross depth master carton | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross height master carton | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Gross width master carton | 95.00 mm |
| Integreeritud klahvistik | No |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kaal | 102 g |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Vertical |
| Liikumise resolutsioon | 800 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Net weight master carton | 1.00 kg |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Otstarve | office |
| Packing quantity | 10.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| PET | 29.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | B100 |
| Programmeeritavad hiirenupud | No |
| Seadme liides | USB |
| Seadme tüüp | Wired |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Tare weight master carton | 0.32 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech mouse b100 wired, black, 910-003357, logitech, hiired



