Logitech Mouse M220 SILENT Wireless, Charcoal, USB
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-004878
- Saadavus: 5
-
17€
Logitech Mouse M220 SILENT Wireless, Charcoal, USB
| All | |
| Aku eluiga | 18 month(s) |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 130 mm |
| Brutokaal | 0.127 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200 mm |
| Brutolaius (mm) | 35 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | USB |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 75.2 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Advanced Optical Tracking |
| Maht (m3) | 0.00091 m |
| Netokaal | 0.119 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Operating distance | Up to 10 m |
| Paber/Papp | 8 g |
| Package content | Mouse, Nano receiver, AA Battery (pre-installed) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | M220 SILENT |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.008 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 1 x AA |
| Toote värv | Charcoal |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: logitech mouse m220 silent wireless, charcoal, usb, 910-004878, logitech, hiired




